Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytelnik: Nowa S17 z betonu to porażka. Drogowcy odpowiadają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2019 r. o 08:42 Powrót do artykułu
Niestety ale odcinek S17 od Lublina w stronę Kurowa ten asfaltowy jest coraz bardziej krzywy, asfalt się fałduje i zapada. Przecież ta droga ma dwa lata. Czy GDDKiA cos z tym zrobi? Przecież jest gwarancja, dlaczego wykonawca tego nie poprawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup dobre opony a nie kartoflaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wam jest nie równo to wyskoczcie na wakacyjną przejażdżkę na olszyne i 120km/h przeleccie na powrocie do a4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nowy samochód i jazda przez ten odcinek jest bardzo głośna. Na razie porażka , ale dyletacja nic nie zmieni tylko doda dodatkowe efekty w czasie przejazdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszmy się że się coś buduje. A jak komuś się auto telepie to ma słabe zawieszenie. Pojedz do Wielkie Brytanii tam dopiero jest szorstko i głośno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie krzysztofie prosze wystrugac pinokia i nerw i glupota przejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam w 2 letnim VW caddy huk taki że pogadać ciężko. Czuć wibracje, dodatkowo koło węzła Kurów już pierwsza łata. Zastanawia mnie też jak można było odebrać odcinek Kurów Jastków na obiektach inżynieryjnych są takie hopy że widać obtarcia asfaltu nie wspomnę o koleinach widocznych po deszczu.Najlepszy jest pierwszy odcinek Lublin piaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Nowa droga jest kiepska. Krzywa i głośna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahh położony beton. Pomalowane pasy na gotowo wszystko i tłumacza że będzie jeszcze równane jeżeli nie spełnia norm . Pozatym na asfaltowych odcinkach s17 na wiaduktach itp jest gładko jak pupcia niemowlaka ... Czyli się da gładko...Chybaa ktoś wpada w pętlę klamastw jak to w Polsce bywa byle pieniądze wziasc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowicie popieram opinię Krzysztofa, i śmieszy mnie tłumaczenie że to jeszcze jest nie zbadana nawierzchnia . To co nagle się wyrówna po badaniu specjalnym urządzeniem? A może kolejną warstwę betonu przykleja , taką ścieralną jak na asfaltowej. Pamiętam że tak trzęsło jakieś 25 lat temu w Niemczech jak jeździłem z tatą ciężarówką , pewnie odkupili te maszyny co tak układały krzywą nawierzchnie i teraz u nas klada tak samo. Pod względem równości to stara 17 była lepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam Witam wszystkich znawców. Odpowiedz bardzo prosta: tak po namalowaniu pasów nawierzchnia jest frezowana specjalną maszyną i wszelkie nierówności znikają. Wystarczy się przejechać i zobaczyć tą maszynę obecnie jeżdzącą po nieukończonej jeszcze drodze Ale najlepiej napisac komentarz bez dostetecznej wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedział się Pan Krzysztof szzcęsliwy właściciel    WAZ (Łada) 2102  Żyguli   rocznik 1972.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jedziemy z dozwoloną prędkością to nic się nie dzieje.Drpga jest dobra.Nie brakuje jednak idiotów co jeżdżą po 200km/h.Nie dziwne że wam głośno i nierówno (chyba pod sufitem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłem tamtędy. Droga jak droga, dziur nie ma. Nie wiem do czego przywala się ten kierowca. Jak mu źle to niech sobie kupi samolot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego jak tam jedziesz 200to krzyżyk na drogę w większości jak nie na całości jest ograniczenie do 60 jak pojedziesz 100 bedzie dobrze . Po zatym krzywo jechałem ostanio Radom Kielce też eska i galdziutko miło przyjemnie cicho ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem ta drogą dostawczakiem jekies 80km/h porażka. Drogą podskakiwajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem ta drogą dostawczakiem jekies 80km/h porażka. Drogą podskakiwajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę Nin stop busem z Lublina do Dortmundu. Ten niezadowolony Czytelnik chyba nie jeździ po niemieckich autostradach. O dziwo, na niemieckich autostradach też trzęsie niekiedy bardziej niż na tym odcinku s17 czy S8. Czego ten czytelnik oczekuje, równej tafli jak lustro wody. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówimy o odcinkach które są otwarte więc już pofrezowane .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak coś robią to niech robią porządnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...